مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید اقساطی بهترین فرش های ماشینی

برای خرید اقساطی فرش به چه مدارکی نیاز داریم؟ آیا همه می توانند فرش اقساطی خریداری کنند؟ چه اطلاعاتی در زمینه فرش در شناسنامه آن درج می شود؟
امروزه برای اینکه امکان خرید کالاها برای عموم مردم وجود داشته باشید بسیاری از محصولات به صورت اقساطی نیز به مردم ارائه می شود، بسیاری از فروشگاه ها محصولات خود را به صورت اقساطی به فروش می رسانند، برخی از نمایندگی های کارخانه ها نیز محصولات خود را اقساطی به فروش می رسانند، برخی از این فروش ها برای قشر خاصی مانند کارمندان بوده و از فیش حقوقی آنها کسر می شود و برخی نیز کالا را بصورت چکی و برای همه اقشار به فروش می رسانند، یکی از کالاهایی که بصورت قسطی به فروش می رسد فرش است.

مشخصات فرش های ماشینی بازار

هر فرش دارای یک شناسنامه است که در هر دو روش خرید نقدی و خرید اقساطی باید آن را به خوبی مطالعه کرد، در شناسنامه فرش اطلاعاتی نظیر شانه، تراکم، تعداد رنگ، الیاف، نام کارخانه و… درج می شود، مسلما هر چه شانه، تراکم و تعداد رنگ مورد استفاده برای تولید فرش بیشتر باشد فرش قیمت بیشتری خواهد داشت، البته بدانید دوام فرش تابع الیاف آن است نه فقط شانه و تراکم، فرش ها بیشتر از الیاف پلی استر و اکریلیک تولید می شوند، اگر نرمی فرش برای شما مهم است فرش پلی استری خریداری کنید اما اگر عمر آن برای شما مهم است توصیه ما خرید فرش اکریلیکی است.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید