مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

حراج فرش ماشینی دستباف گونه مدرن زیبا

فرش های ماشینی دستباف گونه محصولی زیبا و قابل قیاس با انواع بافته شده با دست بوده و در طرح و نقشه های سنتی و مدرن از طریق مراکز معتبر به حراج گذاشته می شود.
اگر شما در دسته افراد ناآشنا به حوزه فرش باشید ممکن است عنوان این مطلب برای تان گنگ و مبهم به نظر آید. اینکه اگر فرش ماشینی است پس اصطلاح دستباف گونه به چه معنا است؟ یا اگر فرش به صورت دستباف بافته شده نمی توان آن را در دسته ماشینی ها جای داد.
باید بگوییم حق با شماست. پس با ما همراه باشید تا پاسخی برای پرسش های تان بیابید.
همانطور که می دانید امروزه اکثر مشتریان فرش برای اینکه محصولی زیبا و بادوام و در عین حال با قیمتی به صرفه تهیه کنند به سراغ انواع ماشینی خواهند رفت. نیز می دانید که تولید کنندگان فرش ماشینی برای اینکه بتوانند مشتریان بیشتری جذب کرده و رضایت خاطر آن ها را فراهم کنند همواره سعی در افزایش کیفیت و زیبایی محصول خود دارند.
هر چند فرش های ماشینی از نظر قیمت به صرفه تر از انواع دستباف هستند اما ظرافت و زیبایی پیاده شده در مدل های جای گرفته در دسته دوم در کنار ماندگاری و کیفیت آن ها بر هیچ کس پوشیده نیست.
حال چگونه می توان به این مهم دست یافت که مشتری هم هزینه کمتری پرداخت کرده و هم کالایی را خریده باشد که از نظر ظاهر تفاوت چندانی با نمونه اصل ندارد.
در بافت فرش ماشینی هر چه تعداد گره ها بالاتر رود به همان نسبت فرش زیباتر و ظریف تر خواهد بود. در واقع می توان گفت به این ترتیب به مدل های دستباف نزدیک تر می شود. از این رو است که نمونه های ۷۰۰ شانه به بالا را با نام فرش دستباف گونه معرفی می کنند.
اگر شما به مراکز عرضه و فروش انواع فرش دستباف سری زده باشید، خواهید دید که غالب آن ها از نقش های قدیمی و سنتی به جای مانده از روزگاران کهن بهره می برند. این امر از یک طرف می تواند اصالت واقعی فرش را نشان دهد و از سوی دیگر رضایت خاطر گروهی از مشتریان را جلب نماید. اما برای سلیقه های متفاوت چه باید کرد؟
بسیاری از افراد تمایل دارند کاملا هماهنگ با مد روز پیش رفته و در تزیین منزل خود به همین شیوه اقدام کنند. برای راضی نگه داشتن این گروه، شرکت های بزرگ اقدام به تهیه انواع فرش ماشینی مدرن نموده اند. بهتر است بگوییم این مدل ها از نظر کیفیت و شانه و تراکم کاملا همانند نمونه های با طرح کلاسیک بوده و تنها تفاوت شان در نقشه های امروزی آن ها خواهد بود.
در کنار عرضه در فروشگاه های سراسر کشور، برخی سایت های اینترنتی برای جلب توجه مشتری در مواقع خاصی اقدام به حراج محصولات خود می کنند. مسلما اگر فردی خواهان خرید یک فرش مدرن و زیبا باشد در این مواقع خواهد توانست با یک قیمت منصفانه تر کالای مورد نظر را تهیه کند.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید