مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده فرش ۷۰۰ شانه فیروزه ای در کاشان

تولید کننده فرش ۷۰۰ شانه فیروزه ای در کاشان  بسیاری را در بازار توضیح می کند و طرح های بسیار مختلفی دارند رنگ فیروزه ای یک رنگ شاد و دلنشین است که به محیط خانه زیبایی می‌دهد رنگ فیروزه ای در  تناژ متفاوتی موجود است که انتخاب آن سلیقه ای می باشد. 

تولید کننده فرش ۷۰۰ شانه فیروزه ای در کاشان

ویژگی های فنی فرش ۷۰۰ شانه فیروزه ای

ویژگی های فنی فرش ۷۰۰ شانه فیروزه ای ویژگی های فنی فرش ۷۰۰ شانه فیروزه ای در ابعاد مختلف آن است افراد می توانند با سلیقه خود و متراژ خانه خود فرش را انتخاب کند فرش های ۷۰۰ شانه طرح های بسیار زیادی دارد رنگ فیروزه ای رنگی خاصی است که به منزل شما بسیار زیبایی می بخشد رنگ فیروزه ای یک رنگ آرام بخش است. فرش های ۷۰۰ شانه با کیفیت بسیار عالی بافته شده است فرش ها  به همراه خود برچسبی دارند که حاوی اطلاعات آن است از جمله ابعاد، ساخت فرش، تعیین الیاف موجود و راهنمایی برای شستشو است که به خریداران این محصول کمک می کنند تا فرشی که مورد نظر آن ها بوده است را خریداری کند. 

ست کردن فرش فیروزه ای با پرده و مبل

ست کردن فرش فیروزه ای با پرده و مبل ست فرش فیروزه ای با پرده و مبل به منزل های شما زیبایی بسیاری را  می بخشد رنگ فیروزه ای یک رنگی زیبا از که با رنگ های سفید و مشکی بسیار زیبا می شود و کمک می کند منزلی رویای داشته باشه و فرش فیروزه ای در طرح های مختلفی موجود است که افراد می توانند با سلیقه خود انتخاب کنند رنگ سفید و مشکی و یا فیروزه‌ای بسیار ست هستند به طور مثال اگر فرش‌ ها فیروزه‌ ای رنگ است می توانید مبلی با پارچه فیروزه ای و تاج سفید پرده‌ای با تور سفید و یالان فیروزه ای خریداری کرد که به زیبایی منزل شما کمک می کند. 

فرش ۷۰۰ شانه همانطور که از نام آن پیداست هفتصد گره دارد و از نظر تراکم نیز در حدود ۲۱۰۰ تا سه هزار گرم است فرش ۷۰۰ شانه دارای ۸ در رنگ می باشد یکی از ویژگی های مهم فرش ۷۰۰ شانه به نسبت دیگر فرش ها به خامت بیشتر آن است هزینه این فرش کم تر از بقیه ی فرش ها می باشد به دلیل این که فرش های دیگر شانه های بیش تری دارد. 

اهمیت رنگ فرش در دکوراسیون داخلی منزل تاثیر بسیار زیادی است  و نمای منزل را خاص و زیبا می کند و در انتخاب رنگ باید بسیار دقت کرد تا به منزل زیبایی ببخشد. فرش ها در رنگ های متنوعی تولید می شود که تفاوت رنگ های فقط در زمینه فرش که رنگ فیروزه ای یک رنگ بسیار شیکی است. رنگ روشن قشنگی بیش تری را دارد. رنگ های روشن جذابیت فراوانی دارد فرش با رنگ زمینه ی فیروزه ای بسیار در فرش ها تاثیر دارد زیرا این رنگ تنها در زوایای خاص و نور های خاص محیطی هاله ای از آبی روشن  در فرش پدیدار می کند.  

فرش های ۷۰۰ شانه در سایز های مختلف تولید و صادر می شود و افراد می توانند با توجه به متراژ و اندازه خریداری کنند. فرش های ۷۰۰ شانه دو در سه، فرش های ۷۰۰ شانه ۳ در ۳ و فرش های ۳ در ۴ موجود است که با توجه به متراژ منزل می توان فرش را خریداری کرد و اما فرش های ماشینی از کیفیت بالایی بر خور دار است. 

صادر کننده فرش ۷۰۰ شانه فیروزه ای

صادر کننده فرش ۷۰۰ شانه فیروزه ایصادر کننده فرش ۷۰۰ شانه فیروزه ای به کشورهایی هم چون هند، هلند، ارمنستان، ترکیه و عراق و کشورهای اروپایی باعث بسیار از حد فروش این فرش ها شده است. 

فروش فرش های ۷۰۰ شانه در خارج از کشور با قیمت های مناسبی است این فرش ها در دو نوع بافته می شوند یکی از ان ها به صورت ماشینی بافته می شود و دیگری به صورت دستی بافته می شود که بیش تر فرش های دست بافت به کشور های دیگر صادر می گردد. 

مهدی نوری والا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید