مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید فرش ۷۰۰ شانه طرح هالیدی با قیمت ارزان

فرش ۷۰۰ شانه طرح هالیدی از جدید ترین و بروز ترین طرح های فرش ماشینی می باشد که در کارخانجات مختلف با دستگاه های کاملا مدرن و با اعلا ترین نخ ها و مواد اولیه بافته می شود و فرش طرح هالیدی بدلیل طراحی های منظم و متقارن که توسط هنرمندان ایرانی نقش نگاری شده است خواهان و ‍ طرفداران زیادی در بین مردم دارد و در بیشتر موارد تولید فرش ۷۰۰ شانه درجه یک طرح هالیدی در شهر کاشان صورت می گیرد . ‍ 

تولید فرش ۷۰۰ شانه طرح هالیدی با قیمت ارزان

مطالب اختصاصی در مورد فرش ۷۰۰ شانه طرح هالیدی

مطالب اختصاصی در مورد فرش ۷۰۰ شانه طرح هالیدیفرش طرح هالیدی در هشت نوع رنگ واقعی و در اندازه های دوازده متری / نه متری / شش متری / و چهار متری بافته می شود و جنس نخی که در بافتن این فرش استفاده می شود صد در صد آکریلیک می باشد . 

نخ آکریلیک نخی است که با دما و گرمایی ویژه , ویژگی هایش تثبیت شده است و محصولِ تولید شده با این نوع نخ بدون پُرزدهی می باشد و شما می توانید با توجه به تعداد شانه و تراکم / نوع نخ مصرفی / برند تولید کننده فرش / فرش طرح هالیدی ارزان را خریداری کنید . ‍ 

این فرش به خاطر اینکه نخ مرغوبی که دارد ضد آلرژی می باشد و می توان از این فرش در مکان هایی که رفت و آمد زیادی دارند استفاده کرد برای مثال در مکان هایی مانند ( هتل ها / راهرو ها / راه پله ها / ورودی ساختمان ها / ) می توان از این نوع فرش که مقاومت و دوام زیادی در مقابل عوامل فرسایشی دارد استفاده کرد . 

و یکی دیگر از ویژگی های این فرش این است که در چهار رنگ ترمه ای / سرمه ای /  کِرِم / و آبی / توسط تولید کنندگان و بافندگان با بهترین نخ ها و مواد اولیه بافته شده و توسط عرضه کنندگان به بازار های داخلی و جهانی عرضه می شود . 

دلیل مرغوبیت فرش ۷۰۰ شانه طرح هالیدی چیست؟

دلیل مرغوبیت فرش ۷۰۰ شانه طرح هالیدی چیست؟این فرش ( فرش طرح هالیدی ) به خاطر کیفیت مناسب و تنوع در طرح و رنگ به یک فرش ۷۰۰ شانه ارزان در ایران تبدیل شده است و این فرش به خاطر دارا بودن نخ آکریلیک به یکی از پُر فروش ترین فرش های ۷۰۰ شانه نیز تبدیل شده است . 

یکی دیگر از دلایل محبوبیت و مرغوبیت این نوع فرش عدم پُرزدهی می باشد ولی دلایل دیگری هم در محبوبیت و مرغوبیت این نوع فرش تاثیر گذارند که می توان به برخی از آن ها اشاره کرد مانند  درخشندگی زیاد و شستشوی بسیار آسان . 

و بخاطر دلایلی که در بالا گفته شد این فرش به بهترین فرش درخشنده در بازار های جهانی تبدیل شده است و یکی دیگر از دلایل محبوبیت فرش هالیدی تطبیق پذیری آن با هر محیط و سلیقه ای می باشد . 

و از دیگر دلایل مرغوبیت این فرش استفاده از چند ضلعی ها و گل و بوته های زیبا در طرح و نقش آن می باشد که باعث شده است در میان مردم طرفداران زیادی پیدا کند . 

خرید عمده فرش ۷۰۰ شانه طرح هالیدی

خرید عمده فرش ۷۰۰ شانه طرح هالیدیخرید عمده فرش ۷۰۰ شانه با طرح هالیدی را می توانید از از فروشگاه ها به صورت حضوری و یا به صورت اینترنتی خریداری بکنید و شما می توانید خرید این فرش را به صورت اینترنتی و به شکل بدون واسطه انجام دهید و محصول را به صورت مستقیم در اختیار داشته باشید و قیمت فرش ۷۰۰ شانه را می توان متناسب با تورم و افزایش قیمت هایی که در بازار فرش رخ می دهد پیش بینی کرد و فهمید . 

و یک نکته قابل توجه این است که شما می توانید خرید عمده فرش ۷۰۰ شانه ‍ هالیدی را از طریق این سایت انجام دهید و در خرید این نوع فرش مبنای خود را ارزان قیمت بودن فرش قرار ندهید بلکه مبنای خود را بر با کیفیت بودن محصول قرار دهید . 

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید