مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولیدکنندگان تابلو فرش مینیاتوری با بهترین بافت

برای خریدن تابلو فرش مینیاتوری با بهترین کیفیت به کجا باید مراجعه کنیم ؟ برای خرید ارزان قیمت تابلو فرش مینیاتوری  از کدام فروشگاه ها خریداری کنیم. بهتر است برای خرید تابلو فرش ارزان از تولیدی ها اقدام به خرید کنیم

تولیدکنندگان تابلو فرش مینیاتوری با بهترین بافت

آشنایی با طرح های تابلو فرش مینیاتوری

آشنایی با طرح های تابلو فرش مینیاتوریتابلو فرش های دستباف مینیاتور بر گرفته از آثار هنرمندان کشورمان بخصوص استاد فرشچیان می باشند. که تلفیق بسیار زیبایی از دو هنر اصیل ایرانی فرش و مینیاتور می باشد.

به عنوان نمونه می توان به معروف ترین تابلو فرش مینیاتور تبریز نام برد. با رخ شمار 70 بافته شده است یعنی تراکم گره در هر هفت سانتی متر از فرش 70 گره می باشد. و همین دلیل نیز قیمت این تابلو فرش را بالا برده است. این تابلو فرش دارای 65 سانتی متر عرض و 85سانتی متر ارتفاع است که با نصب در قاب چوبی تابلو فرش اندازه ی آن 95 در 120 سانتی متر خواهد شد. این تابلو فرش به صورت طولی بوده و می تواند دیوار کوب بسیار زیبا و ارزشمندی برای  خانه شما باشد. 

چند نمونه از طرح های تابلو فرش مینیاتور از جمله تابلو فرش مینیاتور طرح دارکوب، تابلو فرش مینیاتور تومارج، تابلو فرش مینیاتور طرح آنا،تابلو فرش مینیاتور طرح آرا فرش و… می توان اشاره کرد.

تاریخچه بافت تابلو فرش مینیاتوری

تاریخچه بافت تابلو فرش مینیاتوریبرای بیان تاریخچه بافت تابلو فرش باید گفت مینیاتور هنر بزرگ ایرانیان در طب قرن های پیشین، از گذشته تا امروز بوده است، هنری آمیخته با رنگ های گرم و زیبا که بیانگر تاریخ و هنر ایران و ایرانی است. تاریخچه هنر مینیاتور به پیش از ظهور اسلام میرسد. بعد از گذشت یک دوره درخشان هنر مینیاتور دچار رکود شد. و تا مدت ها در بین مردم و هنر کمرنگ شد. امروز با تلاش دوباره هنرمندان ایران هنر تاریخی مینیاتور بعد از یک دوره رکود طولانی جانی دوباره گرفته است. و با قدرتی چندین برابر قبل به میادین و عرصه هنر بازگشته است.

همان طور که می دانید مینیاتور به هر چیز ظریف و کوچکی اطلاق می شود. هر شی ای که دارای ظرافتی باشد اصطلاح مینیاتور بودن به آن نسبت داده می شود. تابلو مینیاتور به دسته نقاشی هایی گفته می شود که نهایت ظرافت و دقت در آنها به کار برده است. و معمولا الهام گرفته از طبیعت است.

واژت مینیاتور مخفف کلمه فرانسوی، مینی موم ناتورال است کلمه میند موم  ناتورال به معنی طبیعت کوچک و ظریف است. امروزه علاوه بر تابلو های نقاشی که با هنر مینیاتور کشیده می شود  

تابلو فرش هایی توسط هنرمندان فرش باف کشورمان ایران هم بافته می شود. که زبان زد خاص و عام است. تابلو فرش های مینیاتوری که برگرفته از تاریخ کشورمان و هنر ایران است شهرت جهانی دارد. داستان های اساطیری که در غالب تابلو فرشی مینیاتوری زینت بخش منزل و دفاتر کاریتان است.

اوج ظرافت و دقت را در تابلو فرش های مینیاتوری می توانید مشاهده کنید. زیبایی و ظرافت تابلو فرش های مینیاتوری نشان دهنده بافنده ای حرفه ای و نقشه ای اصولی است.نقشه تابلو فرش هتیی که باظرافت و دقت تمام طراحی و با رنگ های گرم و دلپذیر رنگ آمیزی شده است. نخ های به کار رفته در تابلو فرش دستبافت مینیاتوری عموما ابریشم است


مراکز معتبر فروش تابلو فرش مینیاتوری

مراکز معتبر فروش تابلو فرش مینیاتوری امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات خرید و فروش ها به صورت اینترنتی می باشد. برای خرید و فروش تابلو فرش مینیاتوری می توانید از طریق وب سایت های آنلاین یا همان فروشگاه های اینترنتی اقدام به خرید کنید باید به این نکته توجه کنید، خرید اینترنتی به دلیل مستقیم بودن خرید از تولید کننده به مصرف کننده بسیار ارزان قیمت و با صرفه برای خریدار می باشد. مزایا خرید اینترنتی علاوه بر راحتی خرید دارای متنوع بودن محصولات می باشد، متناسب با سلیقه هر فرد در فروشگاه های اینترنتی تابلو فرش عرضه می شود.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید