مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تجارت انواع فرش ۷۰۰ شانه طرح ماهی

در زمانهای گذشته انسان به فکر این بوده که چگونه و چطور زندگی کند یعنی با چه وسایلی و کچا که از تمامی بلا ها و خطرات به دور باشد که از غار و استفاده از برگ و شاخه درختان استفاده کرده و تا اکنون به دنیا و مخصوصا ایران به پیشرفتهای بسیاری دست پبدا کرده است که یکی از آنها که در زندگی برای یک انسان خیلی موثر و واجب می باشد زیرانداز یا همان فرش می باشد که امروزه با تنوع آن روبروی هستیم چه فرش دستی و چه فرش ماشینی . ما در اینجا به توضیح مختصری از تولید فرش ۷۰۰ شانه طرح ماهی می پردازیم .

تجارت انواع فرش ۷۰۰ شانه طرح ماهی

دانستنی هایی درباره فرش ۷۰۰ شانه طرح ماهی

دانستنی هایی درباره فرش ۷۰۰ شانه طرح ماهی

فرش طرح ماهی از اصیل ترین طرح های قدیمی فرش ماشینی در کاشان می باشد که نمونه سنت کهن ایران نیز محسوب گردیده است . در تولید و یا بافت یک فرش ماشینی خوب باید یک سری از موارد اصولی رعایت شود که فرش طرح ماهی چند مورد آن را رعایت نموده است که اینجا به اختصار توضیح می دهیم  :

  1. در تولید فرش ۷۰۰ شانه از نخ های پنبه و ۱۰۰ % اکریلیک هیت شده استفاده می شود
  2. تمامی طرح های این نوع فرش از هشت رنگ استفاده می شود : سرمه ای ، گردویی ، و… 
  3. این نوع فرش ضد حساسیت نیز می باشد .
  4. فرش ها ابعاد مختلفی دارد  :  ۶ متری ، ۹ متری ،  ۱۲متری  
  5. فرش های ماشینی تنوع تراکم دارد :تراکم زیاد (۰۰۲۱و ۰۰۵۳ و..) و تراکم کم ( ۱۰۰۰ ،۹۰۰ و.. ) که این قسمت خود بحثی برای توضیح دارد .

فرش طرح ماهی تنوع بسیار زیادی دارد چند نمونه آن عبارتند از : 

  • فرش طرح ماهی درباری 
  • فرش طرح ماهی سنتی 
  • فرش طرح ماهی ریز ماهی 
  • فرش طرح تیغ ماهی 
  • فرش طرح شاه ماهی 

که البته این نوع فرش نمونه های دیگر نیز وجود دارد . فرش طرح ماهی به دلیل تراکم بالا و طراحی ظریفی که توسط افراد خربه طراحی شده است  و هر تولیدکننده ای نمی تواند آن را تولید کند و بیشتر در شهر کاشان رو نمایی می شود . بیشتر فرش های طرح ماهی از خاصیت درجه یک بودن آن بهره مند می باشند . 

*ضمنا اگر ابعادی مد نظر مشتری می باشد به راحتی می توانند به سایت مراجعه نموده و آن ابعاد را سفارش دهند*

هر آنچه قبل از خرید فرش ۷۰۰ شانه طرح ماهی باید بدانید

هر آنچه قبل از خرید فرش ۷۰۰ شانه طرح ماهی باید بدانیدهمان طور که در قسمت بالا توضیح داده ایم که مشخصات یک فرش ماشینی خوب کدام موارد می توانند باشند . قبل از خرید فرش آن هم فرش ۷۰۰ شانه شیک ( طرح ماهی ) باید به بافت آن و طرح و استاندارد بودن و برند بودن آن توجه کرد ابتدای تولید فرش مرحله اول طراحی فرش می باشد که چگونه بافت انجام شود ریز یا درشت با تراکم زیاد یا کم و رنگ های مخصوص این طرح و اندازه و ابعاد نیز مد نظر می باشد . فرش طرح ماهی بیشتر در کارخانجات شهر کاشان تولید میشود که برای خرید این محصول می توانید به نمایندگی فرش کاشان در شهر خود مراجعه کنید .

خرید فرش ۷۰۰ شانه طرح ماهی ارزان قیمت

خرید فرش ۷۰۰ شانه طرح ماهی ارزان قیمتیک سری از کارخانجات تولیدی فرش ماشینی دست به طراحی سایت هایی در خصوص معرفی محصولات خود نموده اند که در تصمیم گیری مشتریان کمک شایانی کرده است که چگونه طرح یا مدل مورد نظر را انتخاب نمایند و بر این اساس به راحتی میتوان به سفارش خود دست پیدا کنند . در کارخانجات تولیدی فرش با توجه به تولید فرش و استاندار بودن و اطلاعات مربوط به بافت فرش بازرسین این حرفه می توانند قیمت گداری فرش را تعیین و تایید کنند و به دلیل ارزان بودن این فرش فروش بسیار زیادی در حرفه خود کسب کرده است که به دلیل تنوع زیاد در فرش کشورهای دیگر نیز ترغیب شده اند که این محصول ایران را استفاده نمایند تجارت فرش ۷۰۰ شانه بیشترین مشتری را در کشورهای دیگر دارد .

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید