مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین نوع فرش ماشینی کدام است؟

بهترین فرش های ماشینی زیبای ایرانی چه مشخصاتی دارند؟ بهترین نوع این فرش ها در کدام شهر تولید می شوند؟ کدام کارخانه ها فرش های زیبای ماشینی تولید می کنند؟
فرش ماشینی امروزه در طرح های زیادی تولید می شوند، نیاز به فرش امری انکار ناپذیر است، اینکه شما چه فرشی بخرید بستگی به دکوراسیون شما دارد و اینکه چه فرشی بیشترین هماهنگی را با آن دارد، فرش های ماشینی امروزه در دو خانواده کلی کلاسیک و فانتزی تقسیم بندی می شوند، فرش های کلاسیک طرح های سنتی فرش را حفظ نموده اند اما فرش های فانتزی و مدرن سبک جدیدی از فرش را به بازار معرفی کرده اند، فرش های فانتزی بیشتر مورد توجه و علاقه نسل جوان است.

مشخصات انواع فرش های ماشینی خوب

فرش های ماشینی بر اساس مشخصات خود تقسیم بندی می شوند، جنس الیاف یکی از این معیار ها می باشد، عمده فرش های ماشینی از پلی استر یا اکریلیک بافته می شوند، اکریلیک ها اندازه پلی استر نرم نیستند اما عمر بیشتری دارند، فرش ها همچنین بر اساس شانه و تراکم نیز تقسیم بندی می شوند، شانه بالا به معنی فرش ریز نقشه تر و تراکم بالا به معنی فرش سنگین تر است، شانه و تراکم بالا قیمت فرش را بیشتر می کنند اما بر روی عمر و مقاومت فرش الزاما تاثیر گذار نیستند، فرش مقاوم دارای الیاف خوبی است. فرش های فانتزی مانند فرش شگی، گلیم فرش و… نسبت به فرش های کلاسیک شانه و تراکم کمتری دارند.

مراکز تولید انواع فرش ماشینی

فرش های ماشینی امروزه عمدتا در شهر کاشان تولید می شوند، اولین فرش های ماشینی نیز بیش از ۴۰ سال پیش در این منطقه تولید شده اند، کارخانه هایی نظیر فرش پاتریس، فرش قیطران، قالی سلیمان، فرش مشهد و… از جمله تولید کننده های به نام فرش هستند.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید