مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین تولید کننده موکت ظریف مصور شکلاتی

انسانها از همان موقع که یافتند باید برای خود پوشش انتخاب کنند سعی کردن کفپوش مناسب نیز برای خود انتخاب کنند همانگونه که پوشش هر کسی باید مناسب باشد پوشش خانه نیز باید متناسب باشد تا شما را از سرما محافظت کند. حال آنکه میخواهید خانه خود را با فرش یا موکت فرش کنید در اختیار و سلیقه خودتان است. 

که با توجه به اینکه محیط خانه چه چیز را طلب میکند انتخاب میشود باید چیزی را انتخای کنید که متناسب با دکور و المان خانه شما باشد و با وسایلتان همخانی داشته  باشد. پیشنهاد ما به شما موکت ظریف مصور شکلاتی می باشد که با توجه به رنگش به همه مکانها و وسیله ها همخانی دارد. بهترین تولید کننده موکت ظریف مصور شکلاتی در خدمت رسانی به شما عزیزان حاظر است.  

 بهترین تولید کننده موکت ظریف مصور شکلاتی

فرایند تولید رنگ موکت در مجموعه ظریف مصور

فرایند تولید رنگ موکت در مجموعه ظریف مصور همان طور که می دانید موکتهارنگهای متفاوتی دارند مانند قهوه ای سرمه ای شکلاتی قرمز که این رنگها در فرایند تولید رنگ موکت در مجموعه ظریف مصور انجام میشود. 

این رنگ آمیزی به دو نوع صورت میگیرد. حتما شما هم می دانید در گذشته نخ پشمی را چگونه برای فرش بافی رنگ میکردند نخ ها را در دیگهای بزرگی که درونشان رنگ بود میگذاشتند تا به خوبی رنگی که دوست دارید بدست بیاورید و با استفاده از گیاهانی مانند ریواس و پاپیروس رنگ می شد قبل بافت موکت در کارخانه ها الیاف را به همین روش سنتی رنگ میکنند بعد موکت را با رنگهای متنوع می بافند. دریک نوع دیگر موکت را با استفاده از بهترین واستاندارترین دستگاهها بافته میشود وبعد از بافته شدن به زیر دستگاه رنگ رزی میرود تا کاملا رنگ شود ولی در این روش ممکن است کناره های کار بدون رنگ بمانند که در کیفیت کار اثر نا مطلوب میگذارد . 

طرح های مختلف موکت با رنگ شکلاتی

طرح های مختلف موکت با رنگ شکلاتی برای هرکدام از قسمت خانه موکتی مناسب است که با طرح آن مکان همخانی داشته باشد هر مکان رنگ خاصش خودش را طلب میکند برای اتاق کودک رنگهای مناسب است که تیره باشد تا وقتی کودک بازی میکند نگران کثیف شدن آن نباشید رنگهای مثل شکلاتی یا قهوه ای یا نسکافه ای که تیره است خوب است و همچنین جنس آن نیز مهم است چون که بچه ها بسیار حساس هستند و پوستی لطیف و نرم دارند اگر جنس موکت نامرغوب باشد دچار حساسیت و آلرژی پوستی و تنفس می شوند. طرح های مختلف موکت با رنگ شکلاتی برای همه مکانها مناسب است مثل پذیرایی و اتاق خواب و راهرو ها و پاگردها و همچنین برای هتل ها و مسافر خانه ها نیز مناسب است چون مکان را به صورت رسمی نشان می دهد کلاس کار را بسیار بالا میبرد. 

تفاوت قیمت موکت های ظریف مصور با دیگر برندها

تفاوت قیمت موکت های ظریف مصور با دیگر برندها تفاوت قیمت موکت های ظریف مصور با دیگر برندها کاملا مشهود است تفاوت قیمتها در جنس و طرح و رنگ و الیاف به کار رفته در بافت موکت و همچنین رنگهای که به کار رفته است می باشد. الیاف به کار رفته در بافت موکت در گذشته الیاف طبیعی مانند پشم بوده است ولی به خاطر بازار تقاضا زیاد از جانب بازار دیگر این الیاف جوابگوی این حجم از تولیدات نیست پس باید به الیاف مصنوعی مثل الیاف نایلونی الیاف فیبری الیاف پلی استری و آلفاوین روی آورد که هم استاندار هستند و هم مقاومت بالایی دارند و گرمای زیادی به  خاطر پرز بلند آن دارد. 

میتوانید با تماس با نمایندگی فروش موکت ظریف مصور  در مورد این محصول اطلاعات مناسب را دریافت کنید تا در هنگام خرید سوالی ذهن شنا را مشغول نکند. یا با سایت موکت ظریف مصور با این محصول آشنا شوید و مدل و طرح مورد نظر را سفارش دهید قیمت و بودجه در خرید موکت مهم است موکتهای ظریف مصور قیمت مناسب تری نسبت به دیگر موکتها دارد که از مزایای این موکت به حساب می آید. 

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید