مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین برند فرش ۷۰۰ شانه کشمیر با کیفیت عالی

همانطور که می دانید در خانه های ایرانی فرش حرف اول را میزند این فرش است که به خانه حال و هوای خاص و ویژه ای می دهد و همه ما خاطرات بچگیمان با طرح ها و رنگ های فرش های ایرانی گره خورده است.

مدل و طرح فرش یکی از عوامل مهم زیبایی در خانه به شمار می آید که این مورد از چشم طراحان داخلی موفق دور نمانده است و آنان همواره به این موضوع توجه ویژه ای دارند.

امروزه گستردگی سلیقه ها و تقاضاهای متفاوت باعث افزایش طرح ها و رنگ های فرش شده اند حتی سایز های آن ها را نیز دست خوش تحولات قرار گرفته زیرا که کاربرد های متفاوت فرش نیازمند عرضه آن در ابعاد مختلف می شود برای مثال برای زیر میز وسط بیشتر مواقع از قالیچه های گرد و یا مستطیل در ابعاد مختلف مناسب با نیاز های متفاوت استفاده میشود.

فرش ۷۰۰ شانه کشمیر سعی داشته است که همه این نیاز هارا مد نظر قرار دهد و به آن ها به درستی پاسخ دهد.

بهترین برند فرش ۷۰۰ شانه کشمیر با کیفیت عالی

مشخصات فنی فرش ۷۰۰ شانه کشمیر

مشخصات فنی فرش ۷۰۰ شانه کشمیر فرش های ۷۰۰ شانه یکی از مدل هایی است که امروزه مورد استقبال افراد قرار گرفته است به طور کلی می توان فرش های ۷۰۰شانه را در دو گروه دسته بندی کرد:

  • فرش ۷۰۰ شانه واقعی:  این مدل از فرش ۷۰۰ شانه معمولا دارای تراکم طولی ۲۱۰۰ تا ۳۰۰۰ گره است که مرغوب ترین نوع فرش محسوب میشود پس اگر به دنبال فرش مرغوب هستید این مدل بهترین است.
  • فرش ۷۰۰ شانه: این نوع فرش ۷۰۰ شانه به وسیله دستگاهی بافته میشود که ۵۰۰ شانه است ولی برنامه فرش ۷۰۰ شانه به آن داده اند و تراکم طولی آن ها معمولا ۱۵۰۰ گره است که در مقایسه با مورد بالا کیفیت پایین تری دارد.

بنابراین اگر به دنبال مرغوبیت بیشتری هستید مورد اول را انتخاب کنید و همواره مراقب باشید تا قبل از خرید از اصالت فرش مورد نظر اطمینان حاصل فرمایید که این مشکل با مراجعه به مراکز خرید معتبر فرش ۷۰۰ شانه کشمیر و دریافت راهنمایی از کارشناسان فروش به راحتی حل شده است.

فرش ۷۰۰ شانه کشمیر با چه دکوراسیونی متناسب است؟

فرش ۷۰۰ شانه کشمیر با چه دکوراسیونی متناسب است؟ تنوع های دکوراسیونی خانه ها بستگی به سلیقه افراد و نوع شخصیت آنها دارد.

برای انتخاب مناسب تر فرش با دکوراسیون خانه چند راه وجود دارد که میتوانید با به کار بردن آن ها  به زیبایی هر چه بیشتر خانه خود کمک کنید و خانه رویایی بسازید تا با وارد شدن مهمان ها آن ها را مجذوب کنید و به آن ها حس راحتی و صمیمیت بیشتر دهید.

یکی از موارد این است که اگر شما دارای مبلمان طرح شلوغ هستید از فرشی با طرح های کمتر و خلوت تر استفاده کنید زیرا اگر هر دو شلوغ باشند هیچ کدام زیبایی خود را نشان نمیدهد اما اگر برعکس آن اتفاق افتاد فرشی با طرح شلوغ انتخاب کنید.

اگر مبلمان شما رنگ روشن مانند کرم و سفید دارد بهتر است فرش خود را از میان طیف رنگ های تیره انتخاب کنید که تضاد بین آنها باعث چشمگیری بیشتر شود در این مواقع فرش هایی با رنگ سرمه ای پیشنهاد میشود اما اگر برعکس بود و مبلمان شما تیره بود بهتر است فرش رنگ روشن انتخاب کنید.

فروش عمده فرش در بازارهای بین المللی

فروش عمده فرش در بازارهای بین المللی خریداران خارجی همواره مجذوب فرش های ایرانی بوده اند و بیشتر آنها علاقه دارند از فرش های ایرانی در خانه خود استفاده کنند برخی از آنان از فرش های ایرانی در جلسات مهم و نمایشگاه ها استفاده می کنند زیرا که جذابیت خاص فرش ایرانی همه نظر ها را به خود جلب میکند.

مشکل اصلی افراد خارج از کشور دسترسی آسان به بازار خرید فرش ایرانی است فروش عمده فرش در بازار های بین المللی در سال های اخیر پیشرفت کرده و گسترده تر شده اند همینطور فروشنده های فرش ایرانی با وارد شدن به این بازار ها میتوانند فرش های مرغوب خود را به آن ها عرضه نمایند تا فرش های ایرانی در همه جای جهان خود را نشان دهد.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید