مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بزرگترین مرکز فرش ۱۰۰۰ شانه قیطران با طرح های متنوع

فرش ۱۰۰۰ شانه قیطران، یکی از مطرح ترین فرش ها در جهان است. طرح های فرش ۱۰۰۰ شانه قیطران متنوع است همچنین ما در این مقاله درباره تراکم فرش ۱۰۰۰ شانه و تولید فرش۱۰۰۰ شانه قیطران بحث می کنیم. با ما همراه باشید.

بزرگترین مرکز فرش ۱۰۰۰ شانه قیطران با طرح های متنوع

بررسی طرح های فرش ۱۰۰۰ شانه قیطران

بررسی طرح های فرش ۱۰۰۰ شانه قیطران یکی از فرش های پر فروش در سطح جهانی، فرش های ۱۰۰۰ شانه است. این فرش به دلیل استقبال زیاد مردم، از اهمیت خاصی برخوردار است. این فرش جزو نفیس ترین و ظریف ترین فرش های جهان محسوب می شود.

امروزه با پیشرفت صنعت و ماشین آلات بافندگی، شرکت قیطران به عنوان شرکت نمونه در عرصه، فرش های نفیس ایرانی، توانسته فرش های ۱۰۰۰ شانه را با تنوع طرح های بالا، وارد بازار کند.

شرکت قیطران، با نام گذاری این طرح ها، هر کدام از این فرش ها را جدا کرده است تا آن هایی که قصد خرید فرش را دارند، خیلی راحت تر، طرح و نقش فرش را بشناسند و آن ها را خریداری کنند

. طرح های فرش ۱۰۰۰ شانه قیطران، دارای رنگبندی پس زمینه گوناگون می باشد که شما می توانید، با در نظر گرفتن دکوراسیون منزل، فرش خود را با آن هماهنگ کنید.

این طرح های شرکت قیطران، ریزبافت بوده و دارای برجستگی هایی هست که به هرچه زیباتر شدن فرش کمک می کند و همانند فرش های دست بافت، تولید می شود. این بزرگترین ویژگی طرح های فرش ۱۰۰۰ شانه قیطران می باشد.

تراکم مختلف در فرش ۱۰۰۰ شانه قیطران

تراکم مختلف در فرش ۱۰۰۰ شانه قیطران امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ماشین آلات فرش بافی، شرکت قیطران، با عرضه، فرش های ۱۰۰۰ شانه خود، جهان را حیرت زده کرده است. این فرش ها با تراکم های مختلفی وارد بازار شده است که محبوب ترین آن، فرش های ۱۰۰۰ شانه قیطران با تراکم ۳۰۰۰ است که در بازار های جهانی و داخلی بسیار پر فروش است.

هرچه تراکم فرش ها بیشتر باشد، آن فرش ظریف تر و نفیس تر خواهد بود. فرش ۱۰۰۰ شانه قیطران، با تراکم ۳۰۰۰ در طرح ها و ابعاد مختلف، تولید می شود. طرح های این فرش، بعضا با ۱۰ رنگ آکریلیک و نخ خاب هایبالک و نخ پود پنبه تولید می شود. 

تراکم فرش های قیطران به دو قسمت تقسیم می شود. تراکم در عرض یا تراکم در شانه، در هر متر مربع این فرش ۱۰۰۰ گره به کار رفته است که این امر، ظرافت آن را دوچندان می کند. این فرش های ۱۰۰۰ شانه، با هر تراکمی، به دلیل گره های ریز آن، شباهت زیادی به فرش دست بافت دارد. به همین دلیل، مورد استقبال مردم، قرار می گیرد.

امار تولید فرش۱۰۰۰ شانه در کارخانجات فرش قیطران

امار تولید فرش۱۰۰۰ شانه در کارخانجات فرش قیطران یکی از محصولات اصلی صادراتی ایران، فرش است. به دلیل کیفیت بالای فرش های ایرانی، سالانه، میلیون ها فرش به کشور های جهان ثادر می شود. یکی از فرش هایی که صادرات آن بسیار بیشتر از نمونه های مشابه است، فرش ۱۰۰۰ شانه قیطران است. به همین دلیل، مدیران و دست اندر کاران این مجموعه، به فکر تولید بیشتر این محصول در عین حال با کیفیت افتادند. با بیشتر کردن ماشین آلات فرش بافی و بهره مندی از نیروی انسانی بیشتر، این فرش ها را به تولید انبوه رسانده تا بازار های جهانی و داخلی، احساس کمبود این محصول را نداشته باشند. کارخانجات فرش قیطران با شیفت بندی منظم توانسته، فرش های ۱۰۰۰ شانه را در طرح های مختلف و همه پسند، در کمترین زمان تولید کند و وارد عرصه بازار نماید. این طرح بندی فرش ها با برنامه ریزی پیشرفته مدیران و کارشناسان تولید انجام می شود تا با تمام سلیقه ها و فرهنگ دیگر جامعه ها، همخوانی داشته باشد. تولیدات این کارخانجات، در بالاترین حد کیفیت انجام می گیرد و پس از تولید تک تک فرش ها، از فیلتر کنترل فنی، عبور می کند و در صورت تایید مسئولان فنی، به بازار عرضه می شود. عزیزان ما در کارخانجات قیطران بر این باور اند تا با تولید فرش ملی در بهترین حالت کیفیت، ارزان ترین فرش را به خانه های شما، وارد کند.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید