مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش فرش افشان ۱۵۰۰ شانه

فرش افشان ۱۵۰۰ شانه یکی از ظریف ترین و زیباترین نوع فرش های موجود در کشور می باشد که از بازار خرید و فروش خوبی برخوردار است و در ابعاد مختلف تولید می شود. اما آیا با مشخصات فرش افشان 1500 شانه آشنا هستید و می دانید چه ویژگی هایی دارد؟ آیا روش های تشخیص انواع فرش 1500 شانه را می شناسید؟ آیا از قیمت این محصول در بازارهای مختلف برای خرید و فروش های متفاوت اطلاعی دارید؟ در ادامه قصد داریم پاسخ این سوالات را در اختیارتان قرار دهیم پس با ما همراه باشید.

بازار فروش فرش افشان ۱۵۰۰ شانه

مشخصات فرش افشان ۱۵۰۰ شانه خوب

مشخصات فرش افشان ۱۵۰۰ شانه خوبفرش های ماشینی همانند سایر محصولات تولید شده در کارخانه دارای ویژگی های فنی و ظاهری مختلفی هستند که هر یک از آن ها ممکن است اصطلاحات خاص خود را داشته باشد. در صنعت فرش نیز اصطلاحی به نام شانه وجود دارد که نمایانگر کیفیت و ریز نقشی فرش ها است.

به طور کلی شانه و تراکم در فرش همان جکم پیکسل در گوشی ها  تلویزیون ها را دارند. بنابراین هر چه قدر میزان تراکم و شانه فرش زیاد باشد وضوح نقش نگار های به کار رفته در فرش ها نیز افزایش می یابد.

به طور کلی فرش های قابلیت تولید در شانه های 500، 700، 1000، 1200 و 1500 شانه است که با تراکم های متفاوت نیز تولید شده و به بازار عرضه می گردد.
شانه های مذکور نشان گر تعداد گره های موجود در یک فرش در یک متر مربع را نشان می دهد. هر چه میزان آن زیاد تر باشد فرش گره های بیشتری در خود جای می دهد و ریز نقش تر می شود.

اصطلاح دیگر به کار رفته در فرش ها تراکم است که مشخصه آن نیز تعداد گره بافته شده در طول فرش در یک متر است.

راهکار تشخیص کیفیت فرش افشان ۱۵۰۰ شانه

راهکار تشخیص کیفیت فرش افشان ۱۵۰۰ شانهیکی از مهم ترین و اساسی ترین سوالاتی که بسیاری از خریداران انواع فرش 1500 شانه دارند این است که چگونه می توان با کیفیت و ظرافت فرش را تشخیص داد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که فرش 1500 شانه همواره نسبت به دیگر فرش های موجود در بازار از ریز بافتی بسیار بالایی دارد و به خاطر قابل تشخیص نبود از ظاهر آن می توانید با مشاهده پشت فرش ها و دقت به نوع بافت و تعداد گره های آن به 1500 شانه آن دست پیدا کنید.

از طرفی با مشخص شدن تراکم فرش نیز می توانید پی ببرید که فرش دارای کیفیت خوبی است یا خیر. فرش های 1500 شانه با تراکم بالا که اغلب اوقات با تراکم 4500 بافته می شوند دارای استحکام بالا بوده و عمر و دوام طولانی مدتی دارند.

از طرفی جنس نخ به کار رفته در تولید فرش افشان نیز می تواند یکی از عوامل موثر در کیفیت آن باشد بنابراین بهترین نوع نخ هایی که می توان برای تولید فرش افشان به کار برد از جنس هیت سیت، پلی استر و پلی پروپلین می باشد.

قیمت فرش افشان ۱۵۰۰ شانه در تهران

قیمت فرش افشان ۱۵۰۰ شانه در تهرانفرش های با تراکم و شانه زیاد همواره از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و مسلما مواد تشکیل دهنده آن ها نسبت به دیگر فرش های موجود در بازار بیشتر بوده و پیچیدگی خاص خود را در تولید دارد.

بازار فرش افشان در تهران و سایر شهر های ایران از وضعیت خوبی برخوردار است و می توان با فروش فرش افشان در حجم های بالا و قیمت مناسب  سود خوبی از آن به دست آورد.

با توجه به این که افشان یکی از بهترین طرح فرش موجود در بازار ایران می باشد بسیاری از کارخانه های تولید کننده این طرح را در رنگ بندی های مختلف و با شانه و تراکم متفاوت به بازار عرضه می کنند. بنابراین عوامل موثر در قیمت انواع فرش افشان می تواند مواردی همچون کارخانه تولید کننده، شانه فرش، ترکم فرش، طول و عرض فرش می باشد.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید