مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش بهترین فرش های ماشینی پاتریس

فرش پاتریس نام تجاری کدام مجموعه تولیدی فرش ماشینی است؟ فرش های این شرکت چه مشخصاتی دارند؟ بازار فروش بهترین فرش های ماشینی پاتریس چگونه است؟
فرش زیبا مساوی با خانه زیبا می باشد، فرش ها به راحتی می توانند زیبایی منزل شما را چندین برابر کنند، در خرید فرش به هماهنگی آن با سایر اجزای دکوراسیون دقت کنید. فرش های ماشینی عمدتا در کاشان تولید می شوند، کارخانه فرش هایی مانند فرش قطیران، فرش پاتریس، فرش نگین مشهد، فرش فرهی و… امروزه جز بزرگترین و مهمترین کارخانه ای فرش ماشینی هستند، فرش های ماشینی کلاسیک زیبا در طرح هایی مانند طرح لچک وترنج، افشان، خشتی و… تولید می شوند، این فرش ها بسیار شبیه به فرش های دستباف اصیل ایرانی هستند.

مشخصات انواع محصولات فرش پاتریس

فرش پاتریس نام تجاری شرکت ستاره طلایی دلیجان می باشد، از تاسیس این شرکت بیش از ۳ دهه می گذرد، این شرکت با جدیدترین ماشین آلات آلمانی و بلژیکی بهترین فرش های ماشینی را تولید می کند. انواع فرش های ۵۰۰ شانه به بالا با تراکم های مختلف توسط این شرکت تولید می شوند، فرش های کلاسیک این شرکت عمدتا از کریلیک تولید می شوند.
برای خرید بهترین فرش های شرکت پاتریس شما می توانید از طریق سایت ها و مراکز فروش فرش اقدام کنید. اگر منزل شما پر رفت و آمد است یا فرش شما در معرض نور خورشید است برای داشتن فرش با عمر بیشتر حتما از روفرشی استفاده کنید.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید