مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش انواع فرش های ماشینی قیطران

علت موفقیت برند فرش قیطران چیست؟ این شرکت چه محصولاتی تولید می کند و این محصولات چه ویژگی هایی دارند؟ بازار فروش انواع این فرش های زیبای ماشینی چگونه است؟
برای اینکه شما یک برند موفق داشته باشید باید با تکنولوژی های روز همگام باشید و محصولی را تولید کنید که مشتری آن را بپسندد، شما باید محصولی را تولید کنید که جز بهترین محصولات آن صنعت باشد، برای برند معتبر شدن باید صبر داشت و بسیار زحمت کشید، در زمینه فرش ماشینی نیز امروزه بسیاری از کارخانه ها به برند تبدیل شده اند. یکی از این نمونه های موفق فرش قیطران است، این کارخانه با بهره گیری از تکنولوژی های روز توانسته زیباترین و بهترین فرش های ماشینی را تولید کند. فرش قیطران تولید کننده اولین فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه بوده و همچنین جز اولین شرکت های تولید کننده فرش ۱۲۰۰ شانه نیز می باشد.

مشخصات محصولات زیبای فرش قیطران

مصحولات برند قیطران به زیبایی، ظرافت، تنوع و… معروف هستند. عمده این فرش ها از اکریلیک بافته می شوند، بهترین فرش های این شرکت ۱۲۰۰ شانه بوده و با تراکم ۳۶۰۰ به بازار عرضه می شوند، در این فرش ها از تعداد رنگ هایی استفاده می شود که بیشترین آنها ۱۲ رنگ است، تنوع در محصولات باعث شده شما بتوانید هر فرشی را با توجه به دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید.
بازار فروش این فرش های زیبا به خاطر تنوع و کیفیت این محصولات بسیار خوب می باشد و این شهر در بسیاری از شهرها نمایندگی نیز دارد.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید