مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انواع فرش ۷۰۰ شانه کویر یزد با قیمت مناسب

بوای خرید فرش ۷۰۰ شانه کویر یزد کاشان می توانید از طریق اینترنتی یا همان و ب سایت های آنلاین اقدام به خرید کنید. خرید اینترنتی بسیار ارزان قینت و با صرفه می باشد.

انواع فرش ۷۰۰ شانه کویر یزد با قیمت مناسب

آشنایی با انواع فرش های کویر یزد

آشنایی با انواع فرش های کویر یزد  شرکت فرش کویر یزد اولین شرکت بزرگ و قدرتمند در ایران می باشد.با تجربه چندین ساله و موفق توانسته فرش های مرغوب با بهترین مواد اولیه را در بازار داخلی و خارجی عرضه کند. تولیدات کارخانه کویر یزد بیشتر از نخ های درجه یک و مرغوب آکریلیک می باشد و بیشتر به کشورهای مختلف از جمله عراق و روسیه صادر می شود البته از نخ های پلی پروپیلن ،در تولید,گلین جاجیم و انواع گلیم فرش در ابعاد و اندازه و طرح های مختلف در حال فعالیت هستند.


شرکت فرش خاطره کویر یزد بر آن است تا با بکارگیری نیروی انسانی متخصص، مواد اولیه مرغوب، فناوری جدید و بهره مندی از هنر طراحان سنتی و مدرن فرش بتواند هر تخته از فرش خود را بعنوان خاطره ی از کویر یزد به مردم ایران و سایر نقاط جهان عرضه کند. برای دستیابی به این هدف، استاندارد 
ISO2001-2000 را بعنوان الگوی سازمانی در استقرار سیستم مدیریت کیفیت انتخاب کرده است و نظامنامه شرکت را بر این اساس بنا نهاده است.

ابعاد مختلف فرش ۷۰۰ شانه تولید شده در کویر یزد

ابعاد مختلف فرش ۷۰۰ شانه تولید شده در کویر یزد خرید فرش ماشینی کویر یزد از جمله پر فروش ترین فرش می باشد  فرش 700 شانه یزد از مواد اولیه مرغوب بافته شده است. فرش کویر یزد بالاترین کیفیت را دار می باشد نخ بافت شده این فرش آکریلیک می باشد فرش 700 شانه یزد در ابعاد 6متری، 9 متری و 12متری و در سایر اقسام قالیچه و دم فرشی یا کناره ارائه می شود. فرش 700 شانه یزد به دلیل طرح و رنگ بندی های مختلف و به روز و کیفیت فوق العاده آن بیشتر به کشور های دیگر صادر می شوند. قیمت فرش 700 شانه یزد نسبت به کیفیت و مقاومت آن بسیار ارزان می باشد.

  • جنس نخ خاب : 100 % اکریلیک
  • ارتفاع نخ خاب: 1±11
  • تعداد رنگ : 8 رنگ واقعی
  • 7 روز ضمانت بازگشت
  • خرید بدون واسطه و مستقیم
  • ارسال رایگان به تمامی نقاط کشور
  • پرداخت در محل

مهمترین عامل در تعیین کیفیت فرش ماشینی بی شک جنس نخ فرش ماشینی هست. جنس فرش ماشینی می تواند از بی سی اف ، پلی استر ، پلی پروپیلن ، آکریلیک و … باشد که در تعیین کیفیت و قیمت فرش بسیار موثر هستند که باعث می شوند یک فرشی با کیفیت پایین و ارزان شود و و یکی با کیفیت بالا و  گرانتر.در تمامی نخ های استفاده شده در بافت فرش آکریلیک بالاترین کیفیت را دارد و از ماندگاری بسیار بالایی برخوردار هست. این نخ ها هیت ست شده نیز می باشند یعنی به وسیله دما و گرما ویژگی شان تثبیت می شود که در نتیجه این نخ ها بدون پرزدهی می باشند که به اصطلاح به آنها فرش های آکریلیک هیت ست شده گفته می شود

فروش مستقیم فرش کویر یزد از کارخانه

فروش مستقیم فرش کویر یزد از کارخانه برای خرید فروش مستقیم فرش کویر دو راه وجود دارد در ابتدا می توانیم با مراجعه مستقیم از تولید کننده خرید کنیم به دلیل طی مسافت طولانی خسته کننده می باشد. دومین راه می توانیم از طریق فروشگاه های اینترنتی یا وب سایت های آنلاین اقدام به خرید مستقیم محصول را از تولید کننده به مصرف کننده را خریداری کنیم. قیمت خرید از فروشگاه های اینترنتی با خرید مستقیم از کارخانه به یک قیمت می باشد. شما می توانید با خرید اینترنتی با کیفیت ترین فرش را با ارزان ترین قیمت خریداری کنید. خرید اینترنتی دارای مزایا بسیاری می باشد از جمله جلو گیری از اتلاف وقت و هزینه ی اضافی، جلوگیری از آلودگی هوا و زیست محیط، خرید آسان با با ارزان ترین قیمت و کیفیت، متنوع بودن محصول در انواع طرح ها و رنگ های مختلف، ارسال رایگان آن به تمام نقاط در ایران و..از مزایای خرید اینترنتی می باشد.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید